O nás

DIGITÁLNÍ TISK PRAHA

Tiskárna Daniel s.r.o. disponuje nejmodernějšími tiskovými stroji v ČR a nabízí kompletní výrobu od malonákaldového digitálního tisku, přes ofsetový tisk, po velkoplošný digitální tisk.
Veškerá výroba probíhá v Praze 10 - Petrovicích.

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ MALONÁKLADOVÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

 - malonákladový tiskový stroj Konica Minolta ACURIO PRESS 6085

 - malonákladový tiskový stroj Konica Minolta ACURIO PRESS 6085

 - malonákladový tiskový stroj Konica Minilta BIZHUB PRO 6000L

 

Tiskárna Daniel s.r.o. zakoupila jako první v CR novinku od firmy Konica Minolta. Digitální tiskový stroj BIZHUB PRESS C1100. Od začátku září Vám nabízíme ještě rychlejší termíny a zajímavější ceny v malonákladovém tisku vizitek, letáků, brožur, časopisů, kalendářů a dalších tiskových produktů. A to vše ve srovnatelné kvalitě jako je OFSETOVÝ TISK.

Ofsetová a digitální  tiskárna Daniel Vám nabízí kromě ofsetového tisku také malonákladový digitální tisk.  Tiskneme na třech profesionálních produkčních strojích KonicaMinolta BIZHUB PRESS C1100, BIZHUB PRESS C1085 a  BIZHUB PRO 6000 L.

Kromě kvality digitálního tisku srovnatelné s ofsetovým tiskem Vám jsme schopni zrealizovat zakázky v expresních termínech nebo i na počkání, pokud se jedná o běžné nenáročné tiskoviny jako jsou, vizitky, letáky, plakáty, svatební oznámení atd. Potřebujete rychlou kalkulaci do 10ti minut? Pošlete nám poptávku pomocí kalkulačního formuláře nebo emailem na digitální tisk a vyzkoušete jednu z nejlevnějších digitálních tiskáren v Praze. 

Rychlost digitálního tisku

Digitální tisk je na rozdíl od ofsetového možno zhotovit i na počkání. Ihned po vytištění, lze řezat na požadovaný formát nebo jinak dokončit. Ať již dalším zušlechtěním (  laminace, UV lak atd…), nebo svázáním do požadované vazby. Vazba V1, vazba V4, vazba V8, twin vazba.


Kvalita digitálního tisku

V dnešní době je digitální tisk kvalitou již srovnatelný s ofsetovým tiskem. Digitální tisk dokáže potisknout převážnou část materiálů určených pro ofsetové stroje a na některé materiály je digitální tisk i vhodnější. Jelikož víme, že hodně lidí stále digitálnímu tisku nevěří, u poptávek patřících spíše na digitální tisk, Vám počítáme cenu jak při tisku ofsetovým tiskem, tak digitálním tiskem.

Dokončující zpracování digitálního tisku

Tiskána Daniel Vám kromě ofsetového tisku a digitálního tisku, nabízí také veškeré dokončující zpracování tiskovin. Veškeré vybavení máme pod jednou střechou, proto jsme Vám schopni ve velmi krátkých termínech dokončit i tiskoviny vytištěné digitálním tiskem. Poskládáme Vám letáky, nalaminujeme obálky brožur nebo časopisů, vysekneme nebo neperforujeme jakékoliv další tiskoviny. U brožur nebo katalogů sešijeme vazbou V1, nebo V2. Kalendáře zavřeme do TWIN vazby. Digitální tisk Vám umíme zpracovat stejně jako ofsetový tisk. 

Digitalni-tisk-praha.cz je společným projektem reklamní agentury Global Vision, a.s. a Tiskárny Daniel s.r.o.

Global Vision, a.s. nabízí komplexní portfolio služeb reklamní agentury. Jsme ryze českou společností a naší strategií je efektivní propojení služeb reklamní agentury s dalšími oblastmi naší působnosti marketingu a informačních technologií, především pro segment reklamy menších a středních firem.

Mezi hlavní činnosti Tiskáry Daniel patří také prvotřídní služba digitální tisk

Zajistíme pro Vás kompletní tisk od vizitek, přes letáky, plakáty a pozvánky až po samolepky a další propagačních materiálů dle Vašich přání a požadavků.

Reklamní agentura je vybavena vysoce kvalitní, moderní tiskárnou a kvalifikovanými pracovníky.

Naším cílem je pomoci klientům k úspěchu!

Souhlasím se vším